فراخوان ثبت نام در باشگاه مشتریان مدیران خودرو
خانواده بزرگ مدیران خودرو با افتخار اعلام میدارد با دارا بودن بیش از 450000 مشتری  بزرگترین خودروساز بخش خصوصی میباشد که همواره در راستای حمایت از مشتریان و ایجاد فضای مفرح  برای این عزیزان از هیچ تلاشی دریغ نکرده است. این شرکت در راستای تحقق  رضایتمندی مشتریان و ایجاد فضای شاد و دل انگیز برای این عزیزان در نظر دارد برنامه های متنوعی را برای باشگاه مشتریان و هواداران این برند به اجرا بگذارد .

شرکت مدیران خودرو در سال 1400 برنامه های ویژه ایی را برای باشگاه مشتریان و هواداران این برند تدارک دیده است تا به نوعی سپاس گذار و قدردان مشتریان و هواداران وفادار این برند باشد.

تمامی فعالیت های جمعی این شرکت با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام میگردد و مشتریان گرانقدر با خیال آسوده میتوانند از برنامه های متنوع این شرکت بهره ببرند.

بخشی از فعالیت های متنوع ویژه مشتریان و دارندگان و علاقه مندان  خودروهای این برند عبارتند از: سفر به مناطق توریستی و گردشگی، برگزاری مسابقات  گیم های سه بعدی، مسابقات پینت بال، کوه نوردی و جنگل گردی، اسب سواری، جت اسکی، بولینگ، کارتینگ، کارت تخفیفف ماهی گیری و ده ها فعالیت های جذاب و متنوع دیگر

شرایط پیوستن به باشگاه مشتریان مدیران خودرو
برای مالکین همه خودروهای شرکت مدیران خودرو عضویت انجام میشود. به ویژه عزیزانی که دارای توانایی و قابلیت هایی نظیر عکاسی، تولید ویدئو، اینفلونسرها و … هستند در اولویت می باشند.
فرم ثبت نام